Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul. Kopernika w Ząbkach. Budynek wyposażony jest w windę i znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.
Lokal stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą, co umożliwia zakup z wykorzystaniem kredytu hipotecznego.
Mieszkanie jest dobrze rozplanowane i idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających wygodnej przestrzeni do życia. Dodatkowym atutem jest miejsce postojowe dostępne za dodatkową opłatą 35 000 zł.
Osiedle jest przyjazne rodzinom - na jego terenie znajdują się aż 3 place zabaw. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, sklepy oraz komunikacja miejska, co zapewnia komfort codziennego życia.
Najważniejsze atuty:
• powierzchnia 60 m²
• 3 pokoje
• oddzielna kuchnia
• parter
• winda
• budynek z 2011 roku
• osiedle zamknięte i strzeżone
• pełna własność z księgą wieczystą
• możliwość zakupu na kredyt
• miejsce postojowe dodatkowo płatne - 35 000 zł
• 3 place zabaw na osiedlu
• blisko szkoła, przedszkole, sklepy i komunikacja
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
810 000,00 PLN (13 500,00 PLN)
3 pokoje, ul. Kopernika, Ząbki.
Mieszkanie na sprzedaż,
Ząbki, Mikołaja Kopernika
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Ząbki, Mikołaja Kopernika
- Powierzchnia:60 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2011
- Piętro: 0 z 3
- Numer oferty: MER944527
- Cena: 810 000,00 PLN
- Cena za m2: 13 500,00 PLN
Kontakt z agentem: MERCATO NIERUCHOMOŚCI
Izabela Komorska
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
MERCATO NIERUCHOMOŚCI